Yukon NV 5x60

Priemer objektívu
60 mm

• som spokpjný, za tú cenu dobrý výrobok
  • , zakúpené v PodNaLov

Výborné sledovanie s dobrým rozlíšením v noci. Obraz nie je skreslený. Za tie peniaze zatiaľ spokojnosť. Odporúčam aj ostatným.

Este ho mam kratky cas

Použitie ďalekohľadu
lovecké
Zväčšenie
5 x
Priemer objektívu
60 mm

NV 5×60, so zabudovaným infražiaričom, umožňuje pozorovanie v úplnej tme až do max 300 m Vďaka použitiu digitálneho adaptéra (nie je súčasťou dodávky) môžete natáčať dokonca v noci.

Vlastnosti a funkcie:

Závit statívu 6,35 mm (1/4 ")

Pogumovaný kryt

• Zväčšenie: 5 x
  • Zorné pole: 58 m / 1 000 m- Objektívu: 60 mm
  • Min zaostrovacia vzdialenosť: 7 m
  • Zorný uhol: 12 °
  • Batéria: 1 CR 123 A (vr.)
  • Rozlíšenie (riadkov): 40

Batérie

Taška s remeňom.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• som spokpjný, za tú cenu dobrý výrobok

• Ma ho kamarat a chvali si ho.
    • No mam ho ja a mam na nom teda v nutry na skle jednu velku škvrnu a dve male dal som ho reklamovat po mesiaci no zavadu neuznali,viac by som ho nechcel ani vydiet!
  • , zakúpené v PodNaLov

• Mám ho tri dni, ked mam povedat pravdu, podla navodu a udavanych parametrov, tak patinove vysledky, respektive ten moj je nejaky cinsky sunt dodany od Conradu !

Ludia citajte recenzie, nekupujte sunty, ked sa sa oglbal ja, neobugajte sa aj Vy !!! Nebudem ziadat reklamaciu, bola by to nekonecnost pokial by som nieco dosiahol. nech im to ostane na sklade, nech sa zobudia ako chuti klamstvo, Nenapisem kladnu recenziu na tak drahy sunt !!§

Este ho mam kratky cas

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

Je to darček pre kamaráta, podľa jeho želania
    Zatiaľ sme ho doma vyskúšali a je ok

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Nemal som ešte možnosť vyskúšať tovar plne v režime, pre ktorý bol objednaný.
    • Pri krátkej skúške sa zdal byť veľmi dobrý.

Myslím, že bude dobrý.