Celestron Powerseeker 60AZ

Garantovaný nákup z MALL.SK

Do 3 dní • 1 variant4,9 €3 840 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €100 % • 3 496 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 85 675 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant1,99 €98 % • 12 064 recenziíĎalšie informácie

175 x
Priemer objektívu
60 mm

Výborný, odporúčam

S týmto produktom sme zatiaľ spokojní. Bol to darček pre manžela a dcéru, nakoľko radi sledujú nočnú oblohu. Bezproblémové zloženie pomocou priloženého manuálu. Pre nás, ako laikov veľmi fajn. Je vidno všetko, tak ako je popísané v predchádzajúcich recenziách.

• Super produkt...pre zacinajucich, ma par much....ale cena = kvalita, perfektne =)
    • Nie je čo :)

Spokojnost...odporucam

Použitie ďalekohľadu
hviezdárske
Zväčšenie
175 x
Priemer objektívu
60 mm

Pozorovací ďalekohľad typu refraktor (šošovkový) s jednoduchou azimutárnou montážou a intuitívnym ovládaním. Priemer predného člena 60 mm, ohnisková vzdialenosť 700 mm (f/12). Stabilitu zaisťuje výškovo nastaviteľný hliníkový statív s odkladacou plochou. Súčasťou balenia je aj CD-ROM s The SkyX" Planetarium softvérom.

Ďalekohľad je vhodný pre začiatočníkov.

Technické parametre:

• montáž: azimuntárna
  • ohnisková vzdialenosť: 700 mm (f/12)
  • priemer predného člena: 60 mm
  • okuláre: 20 mm (zväčšenie 35x), 4 mm (zväčšenie 175x)
  • Barlowova šošovka: 3x zväčšenie
  • hliníkový statív
  • rozmery balenia: 85 x 27 x 19 cm
  • hmotnosť: 4,65 kg

Výborný, odporúčam

• - lepší ako Hubblov vesmírny ďalekohľad (HST)
    • - vďaka nemu pozorujem mimozemské civilizácie
    • - nič

- super

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Nie je čo :)

Spokojnost...odporucam

• , zakúpené v Alza.sk

• Vlastnosti sú totožné s uvedenými v ponuke
    • Návod na použitie v anglickom jazyku

Tovar bol určený ako darček.

• pre toho,kto má rád takéto veci, je to úžasný darček

Tento produkt som vybrala ako darček k narodeninám a myslím, že som sa skvele trafila a odporúčam to aj ostatným. S tovarom som spokojná, ako som ho objednala tak som ho aj dostala, komunikácia s firmou Mall, je veľmi dobrá, takže nemusíte sa báť pri objednávaní tovaru od nich.

• super cena a technicke parametre
    • nic

skvelý výrobok na zaciatok za super cenu

• stači

ok